کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی

Ezatullah_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۶ - ۸:۵۵
کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی

به اساس پیشنهاد وزارت صحت عامه و فیصلۀ رهبری حکومت برای جلوگیری از گسترش موج سوم ویروس کووید ۱۹ و رعایت بیش­تر تدابیر مراقبتی برای کارکنان دولت فیصله صورت گرفت که بر بنیاد آن کارکنان خدمات ملکی قشر آسیب پذیر سر از فردا ۱۶ جوزا در تمام وزارت‌خانه­‌ها و اداره‌­های دولت -مرکز و ولایات- به استثنای وزارت صحت عامه، به مدت دو هفته رخصت هستند.

نکات مهم رهنمود در زیر می­باشد:

کارکنان رده‌های سنی ۵۵ و بالاتر از آن، کارکنان که مصاب به امراض مزمن (شکر، قلبی و سرطان) و کارکنان زن که باردار (حمل ۴ ماه و بالاتر از آن) هستند، می‌توانند از خانه کار کنند.

کارکنان که دارای صلاحیت­‌های امضاء هستند، حضورشان در اداره حتمی است و سایر کارکنان خدمات ملکی با رعایت تدابیر بهداشتی وظایف خویش را از دفتر پیش می‌برند.

کارکنان که مطابق این رهنمود وظایف خویش را انجام می‌دهند، مستحق تمام حقوق و امتیازات همانند زمان حضور در اداره می­‌باشند و روزهای عدم حضورشان در اداره رخصت تلقی نگردیده از رخصتی‌­های سالانه آن‌ها وضع نمی­‌گردد.

برای دریافت جزییات دیگر به رهنمود تنظیم رژیم کاری در مرکز و ولایات به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا (کووید ۱۹) در ادارات خدمات ملکی مراجعه شود:

https://iarcsc.gov.af/.../%D8%B1%D9%87%D9%86%D9%85%D9%88...

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۲:۳۰
Background image

اثر " پیشگامان ادبی بدخشان "چاپ گردید

"پیشگامان ادبی بدخشان" اثر معاون سرمحقق برهان الدین نظامی، آمر انستیتوت زبان و ادبیات دری اکادمی علوم افغانستان، به زیور چاپ آراسته گردید. نگارنده در این اثر علمی - تحقیقی تلاش نموده تا. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۱:۲۰
Background image

بررسی حقوق تجارت و حمل و نقل بحری افغانستان

“دفاع رسالۀ علمی – تحقیقی” محترم محقق غلام نبی حنیفی عضو کادر علمی انستیتوت حقوق و علوم سیاسی مرکز علوم اجتماعی معاونیت علوم بشری اکادمی علوم از پروژۀ علمی - تحقیقیِ خویش تحت عنوان. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۱۰:۲۹
Background image

شمارۀ ۱۵۳-۱۵۴ مجلۀ علمی_تحقیقی خراسان به زیور چاپ آراسته شد

خراسان مجلۀ مطالعات زبان و ادبیات دری است که در آن مقاله‌های علمی_تحقیقی در بخش‌های تاریخ ادبیات، زبان‌شناسی، فولکلورشناسی، نظریه و نقد ادبی و سایر گونه‌های ادبیات‌شناسی به نشر می‌رسد.. . .

BACK TO NEWS